Naše poslanie

Sme softvérová firma.

Už od roku 2008

prinášame technológie ľuďom.


Kont{r}aktujte nás Pracujte s nami

Vyvíjame informačné technológie, ktoré slúžia ľuďom – zjednodušujú život, spríjemňujú prácu, zabavia na cestách či doma a sú ľuďom na úžitok. Napredovanie technologických možností nás fascinuje a držíme s nimi krok – naše riešenia sú moderné, efektívne a za ich kvalitou si stojíme.

S našimi partnermi sme spolupracovali a stále spolupracujeme na množstve úspešných projektov a produktov. Radi pre Vás prekonzultujeme, navrhneme a dodáme kompletné softvérové riešenie, alebo sa s Vami budeme podieľať na Vašom projekte.

Sme slovenská IT firma, zaoberajúca sa najmä softvérom a informačnými systémami. Na trhu sme od roku 2008 a sústredíme sa na dodávku riešení na mieru. Zameriavame sa na technológie Microsoft, sme Microsoft Silver Partner. Máme skúsenosti so spoluprácou s malými aj veľkými firmami, s akademickým aj business prostredím, s menšími aplikáciami aj komplexnými systémami.

Chcete vedieť viac? Pozrite si portfólio našich prác.

SilverSW

Naše služby



Naše referencie

Softvérové riešenia



Navrhujeme a realizujeme informačné systémy, webové a desktopové aplikácie, offline aj online, cloudové aj klasické riešenia.

Mobilné aplikácie



Dokážeme zastrešiť návrh, vývoj a realizáciu aplikácií pre mobilné platformy, či už ako súčasť komplexných systémov, alebo ako samostatné aplikácie.

Konzultácie



Informačné technológie majú slúžiť ľuďom, a nie naopak. Radi Vám poradíme pri výbere vhodného softvérového riešenia, hardvérového vybavenia alebo celkového konceptu riešenia Vášho projektu so zameraním na IT. Spracujeme odborné posudky a overenia vhodnosti pre Vaše riešenia.

Infraštruktúra a servis



Dodávame vhodné hardvérové a softvérové vybavenie zodpovedajúce Vašim potrebám a požiadavkám. Ponúkame tiež komplexný servis pre Vaše existujúce systémy.

Naši klienti

Náš prístup

Vieme, čo robíme
Rozumieme vašim potrebám

Náš tím aktuálne tvorí 13 skúsených ľudí s technickým zmýšľaním, každý z nás má jedinečnú sadu zručností a vedomostí. Mnohí z nás majú predošlé skúsenosti z nadnárodných spoločností, dobre preto rozumieme aj kvalitatívnym a komplexným procesným požiadavkám našich zákazníkov. Našim prvoradým záujmom je dodanie kvalitného produktu či služby pri dodržaní vysokého štandardu komunikácie so všetkými zúčastnenými stranami projektu.

Vysoká
odbornosť
Široký
prehľad
Vášeň pre
technológie